+370 637 88890

Betonavimas

Grindų betonavimas yra atsakingas veiksmas, kadangi nuo to, kaip kokybiškai bus išbetonuotos grindys, priklausys tai, ar neatsiras  nelygumų. Nesunku suprasti, kad išbetonuoti didelį plotą grindų yra kur kas lengviau nei mažas patalpas.

Kad grindų betonavimo procesas būtų atliekamas nuosekliai, būtina laikytis tam tikros tvarkos. Tinkamai apgalvotas bei paruoštas darbų planas neleis pasimesti proceso metu, palengvins darbą. Pagrindiniai nedidelių patalpų grindų betonavimo darbų plano etapai galėtų būti tokie:

1. Pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į tai ar aukštis yra pakankamas. Jei taip – dėkite garso izoliacinį sluoksnį ( tam idealiai tiks kieto putplasčio plokštės ). Atminkite, jog šios plokštės ( ar kitas izoliacinis sluoksnis ) turi būti dedamas kuo kompaktiškiau;

2. Jei grindimis yra išvedžioti vamzdžiai – išskaptuokite reikiamo dydžio griovelius plokštėse;

3. Tam, kad grindų betonavimas būtų atliekamas kokybiškai, svarbus sekantis žingsnis – garo izoliacinės plėvelės paklojimas. Kuo ši plėvelė bus storesnė – tuo geriau. Atminkite, kad klojant garo izoliacinę plėvelė maždaug po 10 cm reikia užlenkti ir ant sienų;

4. Atlikus išvardintu veiksmus, būtina pakloti armuojantį tinklą, o po to – pagal sienas užvynioti porolonines izoliacines juostas ( jos turi būti vyniojamos už plėvelės;

5. Praėjus visus šiuos etapus, ateinama prie svarbiausio žingsnio – grindų betonavimo. Vienas svarbiausių dalykų, kurio negalima nepaminėti kalbant apie grindų betonavimą, yra tas, jog minimalus grindų betono sluoksnis turi būti ne mažesnis kaip 5 cm.

Grindis yra betonuojamos su naujausią vokiečių firmos ,,Putzmeister" įranga. Moderni šiuolaikinė įranga, progresyvios technologijos bei naujausios medžiagos suteikė galimybę greitai ir kokybiškai atlikti darbus.

Vokiečių firmos ,,PUTZMEISTER M740/3DB, mobiliosios mašinos pagamintas betonas aikštelėje paduodamas į darbo vietą, todėl betonas yra pigesnis už betono mišinį pagaminta mazge ir išsaugo visas geriausias savybes. Technologija išsiskiria trumpu pasiruošimu darbui ir betonavimo darbų atlikimu per minimaliai trumpą laiką. Išlietas betonas užtrinamas elektrinėmis glaistyklėmis. Galutinis rezultatas - grindų paviršius gaunamas lygus, paruoštas dengti kitais dangų sluoksniais. Betonuoti galime netgi ten kur negali privažiuoti jokia kita mašina, betonas lanksčiomis žarnomis gali būti tiekiamas į 80 metrų aukštį ir 150 metrų žemės paviršium.