+370 637 88890

Lauko darbai

Namų šiltinimas, lauko sienų tinkavimas, klinkerinių plytų mūrijimas, klijavimas, fasadų dažymas, dailylenčių montavimas, namo sienų medinio karkaso montavimas ir kt.

Fasadas – tai išorinė pastato pusė, atliekanti reprezentatyvią funkciją. Būsto apdaila iš gatvės pusės sulaukia aplinkinių dėmesio, o šoninio ar galinio kiemo fasado vaizdas kuria asmeninį jaukumą.

Juk nepaprastai smagu vasarą, smilkstant šašlykinei, sėdėti prie laukinio stalo ir kartu su artimaisiais ar draugais gėrėtis dailia bei harmoninga namo išore.

Kokias fasado apsaugos paslaugas teikiame?

  • Fasado šiltinimas
  • Armavimo sluoksnio įrengimas
  • Dekoratyvinis tinkavimas
  • Fasado lentelių montavimas (medis, plastikas)
  • Išorės hidroizoliacijos įrengimas
  • Paviršiaus išlyginimas ir impregnavimas
  • Fasado gruntavimas ir dažymas

Priežastys dėl ko reikia atlikti fasado modernizavimą

Energijos taupymas. Ko gero svarbiausia priežastis yra siekis sumažinti energijos švaistymą pastate, užtikrinant, jog šiluminė energija iš pastato taip lengvai neišeitų. Šis tikslas yra pasiekiamas išklojant sienas papildomu termoizoliaciniu sluoksniu ir žinoma, tam tikra, apdailos medžiaga.

Mažinama sienų erozija. Kaip žinia, aplinkos veiksniai gali labai neigiamai paveikti pastatų sienas. Tinkamai sumontuota aukštos kokybės apdaila, saugos pastato sienas nuo tokių reiškinių kaip: lietus, sniegas, saulės spinduliai. Geresnė apsauga sienai – mažiau irimo, ilgesnis tarnavimas ir mažiau išlaidų remonto darbams.

VENTILIUOJAMI FASADAI

Vėdinamas fasadas tai fasado įrengimo būdas, kuomet yra paliekamas tam tikras tarpas tarp sienos apšiltinimo medžiagos ir apdailos priemonių.  Tokio tipo fasado plokštės yra tvirtinamos prie jas laikančio sienos karkaso.

Karkasai dažniausiai būna aliuminio, cinkuoto plieno arba iš medienos pagamintos struktūros. Skirtingai nei įprastiniams tinkuotiems fasadams, vėdinamiems, nėra numatytų oro sąlygų jiems įrengti. Dėl šios priežasties, vėdinami fasadai gali būti montuojami bet kokiu oru ir bet kokiu metų laikotarpiu.

Pagrindinis šios fasado sistemos tikslas – apsaugoti apšiltinimo medžiagą, sieną bei jos konstrukcijos elementus nuo drėgmės ir neleisti jai kauptis. Dėl natūraliai susidariusio vėdinimo, lietaus vanduo greičiau džiūsta ir garuoja, susidaro natūralus oro judėjimas tarp apdailos medžiagų ir apšiltinimo.

Vasarą pastatų fasadai būna taip pat vėsesni, kadangi  karštuoju metų laikotarpiu, minėti oro tarpai tarp apdailos medžiagų ir izoliacijos, užtikrina natūralų oro srautų judėjimą. Be to, kokybiškas apdailos sluoksnis kartu užtikrina ir apsaugą nuo tiesioginės saulės, todėl namas kais mažiau.

Ventiliacinio fasado apdailos medžiagos:

Cemento lentelės – atrodo stilingai ir moderniai, išvaizda primenančios medines dailylentes. Dėl šios priežasties jos yra labai dažnai naudojamos kaip medžiagos siekiant namą modernizuoti ir atnaujinti.

Plastiko lentelės – pigiausia iš šio sąrašo apdailos medžiagų. Visai kaip ir kitos medžiagos skirtos vėdinamam fasadui įrengti, plastiko dailylentės puikiai apsaugo pastato sienos medžiagas, garantuoja gerą vėdinimą ir šilumos izoliaciją bei atrodo puikiai.

Keraminės plytelės – didžiausi šių medžiagų privalumai yra tai jog ji – natūrali ir tarnaujanti itin ilgai, taip pat atspari ugniai, šalčiui bei kitiems atmosferos veiksniams.

Cementinės plokštės – optimalios kainos, puikiai tinkančios medžiagos privatiems ir komerciniams pastatams.